SUPLEMENTY MYBESTPHARM

TO REZULTAT WSPÓŁPRACY SPECJALISTÓW – LEKARZY, FARMACEUTÓW I DIETETYKÓW

MyBestPharm to marka, która powstała z fascynacji naturalną medycyną i zdrowym stylem życia. Produkty MyBestPharm mają innowacyjny, nowoczesny skład, łączący najnowsze, zaawansowane technologie produkcyjne z wieloletnią tradycją i doświadczeniami w stosowaniu substancji naturalnego pochodzenia. Wybieramy klinicznie sprawdzone, chronione patentami składniki pochodzące z całego świata. Za substratami wchodzącymi w skład produktów MyBestPharm stoją silne dowody medyczne, a więc nie ma tu składników przypadkowych.

Elementy wzbogacające skład suplementów MyBestPharm to substancje o udowodnionym naukowo korzystnym wypływie na zdrowie, wygląd i samopoczucie (posiadające oświadczenia zdrowotne i żywieniowe). Suplementy MyBestPharm są innowacyjne i unikalne. Przez wiele lat pracowaliśmy, aby stworzyć produkty (m.in. takie jak MyBestCollaGEN, MyBestySlim, MyBestBeauty czy MyBestDetox), które nie mają konkurencji w Polsce i na świecie. Nasze suplementy diety są znakomitym przykładem powiązania innowacyjności z tradycją. Składniki w naszych preparatach są precyzyjnie dobrane, a ich wpływ dokładnie przebadany i poparty opiniami środowisk naukowych -nie eksperymentujemy na konsumentach, choć produkty, które Wam przekazujemy niosą ze sobą powiew nowości, świeżości, indywidualności i nowego wymiaru suplementacji.

Dbamy o wysoką przyswajalność składników i ich wzmocnione działanie, które przekłada się na efekty suplementacji. Precyzyjnie dobieramy porcje składników i uwzględniamy sposób, w jaki poszczególne składniki oddziałują na siebie nawzajem. Każdy nasz produkt jest odpowiedzią na konkretne potrzeby naszych Klientów. Dbanie o Wasze zdrowie, urodę, kondycję jest najwyższym priorytetem ekspertów MyBestPharm. Zależy nam na zaufaniu, a w tej kwestii bezpieczeństwo naszych Klientów jest podstawą

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Rabat nie łączy się z innymi kodami rabatowymi oraz promocjami na zestawy.