MyBestProtect jest obecnie wyprzedany. Zamów już dziś, a MyBestProtect zostanie wysłany po 7.11.22r. zgodnie z kolejnością zamówień. Produkty z tego samego zamówienia zostaną wysłane w tym samym terminie (po 7.11). Jeśli zależy Ci na czasie, złóż dwa oddzielnie zamówienia, inne produkty MyBestPharm wysyłamy na bieżąco.

SUPLEMENTY MYBESTPHARM

TO REZULTAT WSPÓŁPRACY SPECJALISTÓW – LEKARZY, FARMACEUTÓW I DIETETYKÓW

MyBestPharm to marka, która powstała z fascynacji naturalną medycyną i zdrowym stylem życia. Produkty MyBestPharm mają innowacyjny, nowoczesny skład, łączący najnowsze, zaawansowane technologie produkcyjne z wieloletnią tradycją i doświadczeniami w stosowaniu substancji naturalnego pochodzenia. Wybieramy klinicznie sprawdzone, chronione patentami składniki pochodzące z całego świata. Za substratami wchodzącymi w skład produktów MyBestPharm stoją silne dowody medyczne, a więc nie ma tu składników przypadkowych.

Elementy wzbogacające skład suplementów MyBestPharm to substancje o udowodnionym naukowo korzystnym wypływie na zdrowie, wygląd i samopoczucie (posiadające oświadczenia zdrowotne i żywieniowe). Suplementy MyBestPharm są innowacyjne i unikalne. Przez wiele lat pracowaliśmy, aby stworzyć produkty (m.in. takie jak MyBestCollaGEN, MyBestySlim, MyBestBeauty czy MyBestDetox), które nie mają konkurencji w Polsce i na świecie. Nasze suplementy diety są znakomitym przykładem powiązania innowacyjności z tradycją. Składniki w naszych preparatach są precyzyjnie dobrane, a ich wpływ dokładnie przebadany i poparty opiniami środowisk naukowych -nie eksperymentujemy na konsumentach, choć produkty, które Wam przekazujemy niosą ze sobą powiew nowości, świeżości, indywidualności i nowego wymiaru suplementacji.

Dbamy o wysoką przyswajalność składników i ich wzmocnione działanie, które przekłada się na efekty suplementacji. Precyzyjnie dobieramy porcje składników i uwzględniamy sposób, w jaki poszczególne składniki oddziałują na siebie nawzajem. Każdy nasz produkt jest odpowiedzią na konkretne potrzeby naszych Klientów. Dbanie o Wasze zdrowie, urodę, kondycję jest najwyższym priorytetem ekspertów MyBestPharm. Zależy nam na zaufaniu, a w tej kwestii bezpieczeństwo naszych Klientów jest podstawą

ZYSKAJ KOD NA 10% ZNIŻKI

Zapisz się do newslettera i zyskaj kod na 10% zniżki na pierwsze zakupy w

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Rabat nie łączy się z innymi kodami rabatowymi oraz promocjami na zestawy.

KONSULTACJA Z EKSPERTEM

dietetyk mybestparm

Pomożemy dobrać Ci idealny suplement.

Darmowe konsultacje z dietetykiem

Zadzwoń lub napisz:

728 000 802 (infolinia czynna od 8 do 16)

konsultacja@mybestpharm.pl

dietetyk mybestparm

Nasz dietetyk Patrycja Janik.

Dietetyk z pasji i wykształcenia. Jej główne zainteresowania to psychodietetyka.
Uważa, że emocje odgrywają dużą rolę w kontekście budowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Do każdego przypadku
podchodzi indywidualnie z troską i cierpliwością, przeprowadzając dogłębną analizę, w oparciu o swoje doświadczenia i zdobytą wiedzę.
Wyznaje zasadę, że jedyna skuteczna dieta to taka, którą jesteśmy w stanie stosować z uśmiechem na twarzy do końca życia.

ZAMÓW I ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

Z Twisto PayU Płacę później możesz opłacić zamówienie do 30 dni - bez dodatkowych kosztów.

Jak to działa?

1

Wybierz PayU

spośród metod płatności i dostępną tam opcję - Płacę później

2

Uzupełnij swoje dane

i zaakceptuj regulamin

3

Wpisz kod weryfikacyjny,

który przyślemy SMS-em na Twój numer

4

Twoja transakcja

pomyślnie zakończona!