Mariusz Grzybowski

lek. med. MARIUSZ GRZYBOWSKI

lekarz medycyny ze specjalizacją z chorób wewnętrznych, ukończył Akademię Medyczną w Warszawie z wyróżnieniem. Następnie pracował w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Bielańskim, gdzie zrobił specjalizację. Leczył m.in. pacjentów z obciążeniami kardiologicznymi, po zawałach z niewydolnością krążenia, cukrzycą, z nadwagą i otyłością.

Poza medycyną konwencjonalną, leczył Pacjentów odpowiednio dobraną autorską dietą dostosowaną do indywidualnych potrzeb i precyzyjnie ułożonym programem ćwiczeń fizycznych. Odbył liczne szkolenia z medycyny niekonwencjonalnej, wschodniej, zdobywając uprawnienia do leczenia akupunkturą, akupresurą i moksoterapią.

Patrycja Janik

lic. Patrycja Janik

Dietetyk z pasji i wykształcenia. Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, w trakcie Studium leczenia zaburzeń odżywiania.

Ewa Bakota

mgr EWA BAKOTA

dietetyczka i psychodietetyczka. Kształciła się w Instytucie Żywności i Żywienia im. dra med. Aleksandra Szczygła i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W swojej pracy stosuje metodę małych kroków i wzmacniania motywacji, podopiecznych uczy zdrowych nawyków, uważności w jedzeniu i szacunku dla własnego ciała. Nie wierzy w restrykcyjne odchudzanie, wierzy w zdrowy rozsądek - czyli dobre żywienie na lata.

mgr kosmetologii Julianna Żuchowska

mgr JULIANNA ŻUCHOWSKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pasjonatka kosmetologii estetycznej, szkoleniowiec, w zawodzie kosmetologa pracująca od wielu lat.

Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy. Ilość przebytych przez nią szkoleń jest niezliczona. Z prawdziwą przyjemnością zdobywa nowe umiejętności i kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Na co dzień prowadzi swoją klinikę, w której wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej, zabiegów modelujących sylwetkę oraz zabiegów Hi-Tech. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem i konsultacją, żeby jak najlepiej dobrać zabiegi do potrzeb Klienta i uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Wyznaje zasadę ,że medycyna estetyczna i kosmetologia uzupełniają się i stosowane razem pozwalają osiągnąć spektakularne efekty.

Wszystkie produkty MyBestPharm tworzone są przez lekarzy i specjalistów do spraw żywienia. Prawdziwych pasjonatów, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym tworzą inteligentne formuły. Nasze receptury mają jeszcze lepsze, pełniejsze i efektywniejsze działanie. Nie pozwalamy sobie na kompromisy. Spełniamy wszystkie standardy jakie wyznacza współczesna nauka. Kontrolujemy każdy szczegół. Dbamy o najmniejszy drobiazg.

Nasi specjaliści kontrolują cały proces produkcyjny od początku do samego końca. Skład suplementów MyBestPharm to receptury zgodne z najnowszymi wynikami badań naukowych. Nasi eksperci precyzyjnie analizują wpływ poszczególnych składników na nasze zdrowie. Od wielu lat obserwowaliśmy oraz analizowaliśmy rynek suplementów w Polsce i na świecie. Udoskonalaliśmy nasze receptury, aby były nie tylko najlepsze, ale również najskuteczniejsze. Nasze produkty są naukowo doskonałe. Tu nie ma przypadków.

Produkty MyBestPharm nie są przypadkowym zbiorem substancji aktywnych, ale

PRECYZYJNIE PRZEMYŚLANĄ STRUKTURĄ WSPÓŁDZIAŁAJĄCYCH I UZUPEŁNIAJĄCYCH SIĘ ELEMENTÓW.

Dla Zespołu MyBestPharm każda z Was jest jedyna i wyjątkowa. Chcemy żebyś zachwyciła się swoją urodą, sylwetką, samopoczuciem i żebyś zachwycała sobą innych.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Rabat nie łączy się z innymi kodami rabatowymi oraz promocjami na zestawy.