Mariusz Grzybowski

lek. med. MARIUSZ GRZYBOWSKI

Lekarz medycyny ze specjalizacją z chorób wewnętrznych, ukończył Akademię Medyczną w Warszawie z wyróżnieniem. Następnie pracował w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Bielańskim, gdzie zrobił specjalizację. Leczył m.in. pacjentów z obciążeniami kardiologicznymi, po zawałach z niewydolnością krążenia, cukrzycą, z nadwagą i otyłością.

Poza medycyną konwencjonalną, leczył Pacjentów odpowiednio dobraną autorską dietą dostosowaną do indywidualnych potrzeb i precyzyjnie ułożonym programem ćwiczeń fizycznych. Odbył liczne szkolenia z medycyny niekonwencjonalnej, wschodniej, zdobywając uprawnienia do leczenia akupunkturą, akupresurą i moksoterapią.

Patrycja Janik

lic. Patrycja Janik

Dietetyk z pasji i wykształcenia. Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, w trakcie Studium leczenia zaburzeń odżywiania.

Wciąż pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach na temat odżywiania i chorób dietozależnych. Jej główne zainteresowania to psychodietetyka. Uważa, że emocje odgrywają dużą rolę w kontekście budowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, z troską i cierpliwością, przeprowadzając dogłębną analizę, w oparciu o swoje doświadczenia i zdobytą wiedzę. Wyznaje zasadę, że jedyna skuteczna dieta, to taka, którą jesteśmy w stanie stosować z uśmiechem na twarzy do końca życia.

Ewa Bakota

mgr EWA BAKOTA

Dietetyczka i psychodietetyczka. Kształciła się w Instytucie Żywności i Żywienia im. dra med. Aleksandra Szczygła i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W swojej pracy stosuje metodę małych kroków i wzmacniania motywacji, podopiecznych uczy zdrowych nawyków, uważności w jedzeniu i szacunku dla własnego ciała. Nie wierzy w restrykcyjne odchudzanie, wierzy w zdrowy rozsądek - czyli dobre żywienie na lata.

Bartek Szemraj

Bartek Szemraj

Specjalista ds. odżywiania i treningów, założyciel platformy strefaprzemian.pl

Pasja do zdrowego odżywiania zrodziła się, gdy miał 20 lat i usłyszał diagnozę – choroba Hashimoto. Od tego czasu skończył niezliczone kursy z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz suplementacji. Aktualnie kończy studia na kierunku dietetyka kliniczna.

Marta Pasternak

Mgr Marta Pasternak

Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu.

Kosmetolog z zawodu i z pasji. Pracuje w zawodzie kosmetologa 7 lat. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, ciągle poszerza swoją wiedzę, zdobywając nowe certyfikaty i umiejętności.Wszystkie produkty MyBestPharm tworzone są przez lekarzy i specjalistów do spraw żywienia. Prawdziwych pasjonatów, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym tworzą inteligentne formuły. Nasze receptury mają jeszcze lepsze, pełniejsze i efektywniejsze działanie. Nie pozwalamy sobie na kompromisy. Spełniamy wszystkie standardy jakie wyznacza współczesna nauka. Kontrolujemy każdy szczegół. Dbamy o najmniejszy drobiazg.

Nasi specjaliści kontrolują cały proces produkcyjny od początku do samego końca. Skład suplementów MyBestPharm to receptury zgodne z najnowszymi wynikami badań naukowych. Nasi eksperci precyzyjnie analizują wpływ poszczególnych składników na nasze zdrowie. Od wielu lat obserwowaliśmy oraz analizowaliśmy rynek suplementów w Polsce i na świecie. Udoskonalaliśmy nasze receptury, aby były nie tylko najlepsze, ale również najskuteczniejsze. Nasze produkty są naukowo doskonałe. Tu nie ma przypadków.

Produkty MyBestPharm nie są przypadkowym zbiorem substancji aktywnych, ale

PRECYZYJNIE PRZEMYŚLANĄ STRUKTURĄ WSPÓŁDZIAŁAJĄCYCH I UZUPEŁNIAJĄCYCH SIĘ ELEMENTÓW.

Dla Zespołu MyBestPharm każda z Was jest jedyna i wyjątkowa. Chcemy żebyś zachwyciła się swoją urodą, sylwetką, samopoczuciem i żebyś zachwycała sobą innych.

ZYSKAJ KOD NA 10% ZNIŻKI

Zapisz się do newslettera i zyskaj kod na 10% zniżki na pierwsze zakupy w

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Rabat nie łączy się z innymi kodami rabatowymi oraz promocjami na zestawy.

KONSULTACJA Z EKSPERTEM

dietetyk mybestparm

Pomożemy dobrać Ci idealny suplement.

Darmowe konsultacje z dietetykiem

Zadzwoń lub napisz:

728 000 802 (infolinia czynna od 8 do 16)

konsultacja@mybestpharm.pl

dietetyk mybestparm

Nasz dietetyk Patrycja Janik.

Dietetyk z pasji i wykształcenia. Jej główne zainteresowania to psychodietetyka.
Uważa, że emocje odgrywają dużą rolę w kontekście budowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Do każdego przypadku
podchodzi indywidualnie z troską i cierpliwością, przeprowadzając dogłębną analizę, w oparciu o swoje doświadczenia i zdobytą wiedzę.
Wyznaje zasadę, że jedyna skuteczna dieta to taka, którą jesteśmy w stanie stosować z uśmiechem na twarzy do końca życia.

ZAMÓW I ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

Z Twisto PayU Płacę później możesz opłacić zamówienie do 30 dni - bez dodatkowych kosztów.

Jak to działa?

1

Wybierz PayU

spośród metod płatności i dostępną tam opcję - Płacę później

2

Uzupełnij swoje dane

i zaakceptuj regulamin

3

Wpisz kod weryfikacyjny,

który przyślemy SMS-em na Twój numer

4

Twoja transakcja

pomyślnie zakończona!