MyBestCollaGEN

Innowacyjny suplement z 3 rodzajami kolagenów

i największą ilością składników aktywnych

dla regeneracji Twojej skóry.

Regresja cellulitu   
Wygładzenie zmarszczek

Poprawa jędrności
Odmłodzenie
Regresja cellulitu   
Wygładzenie zmarszczek

Poprawa jędrności
Odmłodzenie

Kolagen jest cennym budulcem skóry, ale nie odpowiada ze jej odmłodzenie.
Odbudowę i odmłodzenie skóry daje tylko połączenie kolagenu z substancjami kierunkowymi i antyoksydantami.

W MyBestCollaGEN znajdziesz aż 13 składników odżywczych, które kierują kolagen wprost do skóry.

3 rodzaje kolagenów morskich
kurkuma
koenzym Q10
cynk
zielona herbata
niacyna
jod
kurkuma
koenzym Q10
cynk
zielona herbata
niacyna
jod
skrzyp polny
lukrecja
astaksantyna
biotyna
witamina B2
witamina A
witamina C
Przekonaj się, że sam kolagen nie wystarczy.
ZOBACZ CERTYFIKATY JAKOŚCI
mybestpharm mybestpharm
MyBestCollaGEN

Co sprawia,
że MyBestCollaGEN
jest tak wyjątkowy?

1

jedyny w Europie tak innowacyjny skład dla odmłodzenia skóry

3 rodzaje kolagenów morskich dla odbudowy skóry

2
3

kwas hialuronowy dla nawodnienia i nawilżenia

ekstrakty roślinne i silne antyoksydanty dla pełnej regeneracji

4
Odbierz 10% rabatu
Zapisz się do newslettera

Co nasze klientki mówią
o produktach MyBestPharm?

mybestpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com mybestpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com

Q&A

Dlaczego sam kolagen nie działa?

Same kolageny są cennym budulcem skóry, ale nie odmłodzą jej biologicznie, nawet w bardzo wysokiej dawce dlatego, aby dotrzeć w pełni do skóry i ją odmłodzić, muszą mieć substancje , które kierują kolagen prosto do skóry. Dzięki temu nie "rozprasza się" po całym organizmie tylko dociera tam gdzie chcemy – w pełni do skóry. Dodatkowe silne antyoksydanty o odmładzającym potencjale powodują, że skóra młodnieje i nabiera blasku.

Dlaczego powinnam wybrać MyBestCollaGEN?

MyBestCollaGEN to TOTALNE I PEŁNE wsparcie dla Twojej skóry, jakiego nie znajdziesz w żadnym innym dostępnym produkcie kolagenowym w Europie.

Podsumowując MyBestCollaGEN:


1. Daje najlepszy budulec do tworzenia struktur skóry: najwyższej jakości 3 rodzaje kolagenów morskich i kwas hialuronowy.

2. Substancje kierujące zawarte w MyBestCollagen, takie jak cynk, niacyna, witamina C, A, biotyna, jod, lukrecja, skrzyp, kurkuma, zielona herbata powodują, że kolagen dociera tam gdzie trzeba - do skóry. Tym samym nie rozprasza się po innych narządach (stawach, mięśniach, kościach, jamie brzusznej).

3. Zawiera dodatkowe substancje silnie przeciwdziałające procesom starzenia się skóry, czyli antyoksydanty. Astaksantyna - innowacyjny składnik suplementu z alg zaliczanych do super-food, wysoko standaryzowana kurkumina, koenzym Q10, witaminę C i A, katechiny z najwyższej jakości zielonej herbaty, które są w stanie cofnąć wiek biologiczny skóry. MyBestCollaGEN uczyni ją nie tylko silną, ale i młodszą.
Co to znaczy, że MyBestCollaGEN zawiera 3 rodzaje kolagenów?

MyBestCollaGEN to innowacyjna kompozycja 3 rodzajów kolagenu, czyli kolagenów z 3 różnych linii produkcyjnych, od 3 producentów:

1. NatiCol 4000
2. HM Copalis
3. Nutricol

Wszystkie kolageny w naszym suplemencie są pochodzenia morskiego, a każdy z nich zawiera 3 typy kolagenu (od I do III), czyli działa na skórę kompleksowo.

Jak często muszę zażywać MyBestCollaGEN?
Standardowe dawkowanie to 2 x 2 kapsułki dziennie, do posiłków, popite 200 ml letniej wody.
Jak długo trwa kuracja wspierająca skórę?

Suplement MyBestCollaGEN można stosować samodzielnie bez ograniczeń czasowych. Nie stosować jednocześnie z innymi suplementami diety bez konsultacji z lekarzem.

Można stosować razem z MyBestBeauty. Mogą być to te same posiłki. Wspólne stosowanie obu - maksymalnie przez 3 miesiące. Po tym czasie można kontynuować stosowanie jednego z nich bez ograniczeń czasowych.

Jak dawkować z MyBestSlim?

MyBestCollaGEN można stosować w jednym czasie z MyBestSlim.


Dawkowanie: MyBestSlim 2 x 2 kaps. na 20 min. przed posiłkiem, należy popić pełną szklanką wody oraz MyBestCollaGEN również 2 x 2 kaps., po posiłkach. Mogą być to te same posiłki.


Nie zalecamy przyjmowania obu suplementów wieczorem, ponieważ ze względu na zawartość guarany, zielonej kawy i wyciągu z zielonej herbaty, niektóre osoby mogą mieć utrudnione zasypianie, choć to jest reakcja indywidualna i nie musi ona wystąpić.

Jak dawkować z MyBestBeauty?

MyBestCollaGEN może być stosowany jednoczasowo razem z MyBestBeauty. Składniki aktywne obu preparatów wzmacniają swoje działania regenerujące i skórę i włosy, a także paznokcie. Ponadto otrzymujecie Państwo dodatkową dawkę najwyższej jakości kolagenu morskiego. Ten zestaw to także mocny zastrzyk antyoksydantów, które mają potencjał cofania wieku biologicznego skóry (efekt anti-aging).

Dawkowanie: oba preparaty powinny być stosowane po posiłkach - MyBestCollaGEN 2 x 2 kapsułki. MyBestBeauty 2 x 1 kapsułka. Mogą być to te same posiłki.

Wspólne stosowanie można prowadzić przez 3 miesiące. Po tym czasie można przez długi czas stosować dowolny z nich (wracając do wspólnego stosowania 2 x w roku).

Osoby starające się zajść w ciążę – przy podejrzeniu ciąży, proszę odstawić oba preparaty i wrócić do stosowania dopiero po pozytywnej opinii lekarza. Przy stosowaniu każdego z suplementów czy leków, (także MyBestPharm) nie powinno się stosować preparatów bez konsultacji z lekarzem.

Czy nasz kolagen działa również na stawy i kości?

Kolagen jest białkiem występującym m.in. w skórze, kościach, mięśniach, tkankach łącznych organizmu. Preparat MyBestCollaGEN został stworzony z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości kolagenów do organizmu, szczególnie dla osób dbających o kondycję skóry, ale kolagen, jako białko, po wchłonięciu może być też wykorzystany tam, gdzie go najbardziej brakuje, także więc w stawach i kościach

dawkowanie
działanie składników
tabela składników
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Zalecane dzienne spożycie: 2 kapsułki 2 razy dziennie po posiłku.

Kapsułki należy popić min. 200 ml wody . Można stosować razem z MyBestBeauty, należy jednak przyjmować suplementy przy innym posiłku. Wspólne stosowanie obu - maksymalnie przez 3 miesiące. Po tym czasie można kontynuować stosowanie jednego z nich.

NatiCol® 4000 produkowany jest przez francuską firmę Weishardt Group,powstałą w 1839 roku, a więc z blisko 200 letnim doświadczeniem. Hydrolizowany kolagen jest komponentem spożywczym i kosmetycznym o szerokim zastosowaniu.

NutriColl jest najwyższej klasy kolagenem norweskiej firmy Seagarden.Posiada w swoim składzie biologicznie aktywne peptydy. Jego wartość potwierdziły badania medyczne.

Kolagen HM Copalis produkowany jest przez francuską firmę Copalis,będącą światowym liderem w produkcji kolagenu pochodzenia morskiego.Jest on również bogaty w bioaktywne peptydy, identyczne jak te występujące w ludzkim kolagenie.

Wszystkie 3 rodzaje kolagenów w MyBestCollaGEN pochodzą z ryb żyjących w najczystszych wodach Świata – w północnych akwenach Oceanu Atlantyckiego (dorsz, wątłusz srebrzysty, gładzica z rodzaju flądrowatych). Akweny te charakteryzują się niemal całkowitym brakiem zanieczyszczeń, a ryby uznawane są za bezpieczne źródło zarówno białek, kolagenów jak i olejów.

Wielopoziomowe działanie

W składzie MyBestCollaGEN znajdują się precyzyjnie dobrane przez Lekarzy i Specjalistów ds. Żywienia substancje naturalne, które zapewniają wielopoziomowe działanie MyBestCollaGEN na Twoją skórę i wielokierunkowo wspierają jej kondycję i wygląd. Bogata formuła preparatu skomponowana została w taki sposób, aby tworzyć sieć połączeń między składnikami, umożliwiając im współdziałanie i osiągnięcie jak najlepszego rezultatu fizjologicznego.

Maksymalna skuteczność

MyBestCollagen to produkt przeznaczony dla kobiet, które chcą uzupełnić swoją dietę o składniki zawarte w preparacie, w szczególności o kolagen i silne naturalne substancje regeneracyjne, które są w stanie nie tylko poprawić kondycję i wygląd Twojej skóry, ale także cofnąć jej wiek biologiczny działając na poziomie komórek i genów.

MyBestCollagen jest produktem innowacyjnym i zawiera aż 3 różne rodzaje najwyższej jakości kolagenu pochodzenia morskiego.

Preparat wzbogacony został o kwas hialuronowy i silne antyoksydanty(astaksantyna, koenzym Q10, kurkuma, lukrecja, katechiny z zielonej herbaty, kwas askorbinowy), które przy regularnym stosowaniu mogą przyczynić się nawet do cofnięcia wieku biologicznego skóry. Czyli zapewnić nie tylko młodszy wygląd, ale także faktyczny, rzeczywisty efekty anti-aging (lub przeciwstarzeniowy)

MyBestCollaGEN zawiera także inne składniki dla osób pragnących w wyjątkowy sposób zadbać o swoją skórę (cynk, biotyna, jod, witaminy: A, B2).

Niezwykle obfitą w substancje odżywcze formułę suplementu wzbogacają ekstrakt z korzenia lukrecji, skrzypu polnego.

Innowacyjna receptura

MyBestCollaGEN jako pierwszy suplement w Polsce zawiera unikatowe połączenie 3 rodzajów najwyższej jakości kolagenów pochodzenia morskiego z bardzo wysoką zawartością białka > 90-93%. Stanowią one mocne wsparcie w uzupełnieniu kolagenu w diecie. Ich składniki uzupełniają się (różny zestaw i ilość aminokwasów), dając solidny budulec dla tkanki łącznej w skórze. To niezwykłe i niespotykane w żadnym innym suplemencie w Europie połączenie 3 rodzajów kolagenów "Premium", z substancjami kierunkowymi oraz silnymi antyoksydantami anti-aging, rewitalizuje i odnawia skórę od wewnątrz. MyBestCollaGEN działa jak wewnętrzna odżywka dla skóry, czego efektem jest Twój młodszy wygląd i faktyczne cofnięcie wieku biologicznego.

Kolageny w składzie MyBestCollaGEN: NatiCol®4000, kolagen HMCopalis i NurtiColl Marine collagen.

Dodatkowo

*Cynk, jod – pomagają zachować zdrową skórę. Jod wspomaga również prawidłowe działanie układu nerwowego i utrzymanie funkcji poznawczych, wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.

*Niacyna – pomaga zachować zdrową skórę i błony śluzowe oraz wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia.

*Witamina C – wspiera produkcję kolagenu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz skóry, a także wpływa na ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego oraz pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Biotyna – wspiera powstawanie kreatyny i różnicowanie się komórek naskórka, włosów i paznokci.

W MyBestCollaGEN jest także astaksantyna – innowacyjny składnik suplementu. Źródłem astaksantyny jest nowy składnik żywności: oleożywica z alg Haematococcus pluvialis.

Astaksantyna wraz z innymi antyoksydantami w MyBestCollaGEN (koenzym Q10, kurkuma, lukrecja, katechiny z zielonej herbaty, kwas askorbinowy) stanowi silną ochronę materiału genetycznego przed uszkodzeniami przez wolne rodniki. Uważa się, że antyoksydanty mogą nawet zatrzymać lub cofnąć wiek biologiczny skóry.

Komplementarne działanie (MyBestCollaGEN – wewnętrzna odżywka do skóry)

Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej w organizmie ludzkim, w tym skóry. Kolageny: NatiCol ® 4000, HM Copalis i Nutricol w MyBesCollaGEN to jedne z najbardziej cenionych i sprawdzonych hydrolizatów kolagenowych na świecie.

Żeby jednak mogły być po wchłonięciu dostarczone do skóry, potrzebują substancji naturalnych, które same z siebie wspierają zdrowie i dobrą kondycję skóry. Takimi substancjami w MyBestCollaGEN są ekstrakty z korzenia lukrecji, ze skrzypu polnego, biotyna, niacyna, kwas askorbinowy, cynk i jod.

Kwas hialuronowy nawilża skórę od wewnątrz (1 cząsteczka wiąże aż 250 cząsteczek wody), nadając skórze wraz z kolagenem jędrność, sprężystość, gładkość, młodszy wygląd - zmniejszając widoczność zmarszczek w sposób, w jaki nie są w stanie działać kosmetyki stosowane zewnętrznie.

Dodatkowe wsparcie dla skóry w MyBestCollaGEN stanowią silne antyoksydanty, które działając komplementarnie z powyższymi substancjami, unieszkodliwiają wolne rodniki i odbudowują prawidłowe struktury GENÓW w genomie i komórkach, odnawiają i odmładzają struktury skóry.

MyBestCollaGEN suplement diety

Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji:

SKŁADNIKI ZALECANA PORCJA DZIENNA
(4 kapsułki)
Kolagen morski, w tym:
- Naticoll
- HM Copalis
- Nutricoll marine collagen
2140 mg
- 660 mg
- 600 mg
- 820 mg
Kwas hialuronowy 50 mg
Cynk 10 mg (100% RWS)*
Niacyna 24 mg (150% RWS)*
Biotyna 300 μg (600% RWS)*
Jod 150 μg (100% RWS)*
Witamina C 80 mg (100% RWS)*
Witamina A 400 μg (50% RWS)*
Astaksantyna 4 mg
Koenzym Q10 20 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty,
w tym ECGC
160 mg
80 mg
Ekstrakt z kurkumy,
w tym kurkuminoidy
31,6 mg
30 mg
Ekstrakt lukrecji,
w tym kwas glicerynowy
200 mg
2 mg
Ekstrakt ze skrzypu,
w tym krzemionka
40 mg
2,8 mg
*% RWS – % referencyjnej wartości spożycia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Przechowywać w temperaturze 15-25 st. C, w suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Inne wyjątkowe produkty MyBestPharm

MyBest2222
Odporność wsparta
siłami natury
DODAJ DO KOSZYKA 89,90 zł
MyBestDetox
Nowa definicja
oczyszczenia
DODAJ DO KOSZYKA 139,90 zł