Zestaw Planer Nawyków

9,90 zł
  • Są rzeczy, które chcesz robić częściej lub bardziej regularnie?
  • Nie chcesz kolejny raz zapomnieć o piciu wody?
  • Chcesz się zmotywować do regularności ? 
  • Masz swój cel, który pragniesz zrealizować?

Mamy coś dla Ciebie! SlimPlanner - miesięczny planer nawyków pozwoli Ci pamiętać o Twoich dobrych nawykach oraz pomoże Ci w wyrobieniu u siebie nowych nawyków. 

SlimPlanner to 30 dniowe wyzwanie, które rozpoczynasz od opisania celu, który chcesz osiągnąć. Następnie wybierasz nawyk lub nawyki z listy 12 nawyków, które chcesz w danym miesiącu wdrożyć w swoje życie. Nie zabrakło w nim również miejsca na wpisanie swoich własnych nawyków, które chcesz wypracować oraz celu, który zamierzasz osiągnąć. Tabelka podzielona jest na 30 dni, wypełniaj ją każdego dnia, zaznaczając kolejne kwadraty. Numery w górnym wierszy odpowiadają poszczególnym dniom miesiąca. W prawym górnym rogu jest również miejsce na wpisanie miesiąca, dla którego służy slim planner. Zatrzymaj planery po każdym miesiącu i porównuj postępy. 

Niezależnie od tego kiedy zaczniesz, zawsze wystartujesz w odpowiednim czasie. SlimPlanner nie ma wpisanych konkretnych dat, uzupełnisz je sobie sama. Został skonstruowany tak, aby korzystać z niego przez 30 dni. 

Sumienna praca przez 30 dni z naszym planerem spowoduje, że pozytywne efekty Cię nie ominą. 

Slim planner pozwala śledzić nawyki i codzienne czynności, nad którymi chcesz mieć kontrolę. 

Dostosuje planer do swoich potrzeb. To Ty decydujesz, czy wprowadzasz jeden nawyk, czy kilka jednocześnie. Slim planner pozwoli Ci wzmacniać dobre nawyki i budować nowe. Dlatego też lepiej jest wprowadzać nawyki stopniowo, po jednym lub kilka każdego miesiąca. Dopiero gdy wejdą nam w krew, wprowadzać następne. To, jak będziesz wprowadzać kolejne nawyki, zależy wyłącznie od Ciebie. Śledź swoje wysiłki i mów głośno o swoich celach. Bardziej prawdopodobne jest, że wykonasz zobowiązanie, gdy będziesz obserwowana przez innych.

Dzięki przejrzystej tabeli SlimPllaner daje Ci możliwość ogólnego spojrzenia na dotrzymywanie składanych samemu sobie obietnic.

SlimPlanner to minimalistyczny design, który pozwoli Ci się skupić w 100% na realizacji celów, ale jednocześnie świetnie będzie wyglądać na lodówce czy w domowym biurze. Możesz go także nosić ze sobą w torebce. 

Możesz wyznaczyć sobie stałą porę każdego dnia, kiedy będziesz robić rachunek sumienia i sprawdzać, co się udało a co nie. Możesz również zamalowywać kratki na bieżąco. Tak jak jest Ci wygodnie. Slim planner dostosuj do własnych potrzeb. 

Pamiętaj, by uzupełniać SlimPlanner codziennie, w przeciwnym razie wyzwanie straci swój sens.

Jest wiele powodów dla których takie graficzne śledzenie postanowień po prostu działa. Jednym z nich jest to, że sami sobie składamy obietnicę na piśmie – zapisując ją w kolumnie „mój cel”. 

Inny powód to fakt, że widzimy, przedstawiony graficznie, postęp. I to motywuje nas do dalszej pracy. Ostatnie, ale wcale nie mniej ważne jest codzienne nagradzanie. Po każdym wykonanym zadaniu, możemy sobie zamalować kratkę w tabeli. A to daje nam odrobinę szczęścia i dumę z nas samych. 

Nie zapomnij pochwalić się swoimi efektami. 

W skład zestawu wchodzi: 

  • 6 sztuk MyBestSlimPlanner
  • długopis
  • magnes na lodówkę
  • naklejka

Ilość

Śledź swoje wysiłki i mów głośno o swoich celach.

Do darmowej dostawy brakuje 300,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł
mybestpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com

Co nasze klientki mówią o produktach

mybestpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com

OZNACZ NAS NA INSTAGRAMIE

@mybestpharm